icon-phone arrow icon-search mail pinterest google-plus facebook instagram twitter youtube linkedin whatsapp

Organisatie

Functie Naam Email
Voorzitter Albertha Hoekstra voorzitter@bicycleband.nl
Manager René Jelsma manager@bicycleband.nl
Secretaris Tineke Kooistra secretaris@bicycleband.nl
Penningmeester Thomas van der Zwaag penningmeester@bicycleband.nl
Jeugd en Promo Martin Groen martin@bicycleband.nl
Algemene zaken* Sjouke Jan Veenstra sjoukejan@bicycleband.nl
Algemene zaken* Willemijn Tolsma willemijn@bicycleband.nl
Jeugdbeleid   jeugdbeleid@bicycleband.nl
     
Muzikale leiding Sietze Bandringa  
Slagwerkinstructeur Erik van der Ploeg  
Tambour-maître Sander Snip  
Choreografie Jan Hoomans  


*NB. onder Algemene zaken wordt verstaan instrumenten, uniformen, fietsen en de vrachtwagen.


Contactgegevens

Bicycle Showband Crescendo
Verbindingsweg 9
9865 TE Opende

Volg ons