Organisatie

Functie Naam Email
Manager René Jelsma  manager@bicycleband.nl
Voorzitter Alex Nieuwland voorzitter@bicycleband.nl
Secretaris Tineke Kooistra secretaris@bicycleband.nl
Penningmeester Emma Bijlsma penningmeester@bicycleband.nl
PR-functionaris Jitty v/d Til - Nieuwland pr@bicycleband.nl
Algemene zaken* Peter de Vries peter@bicycleband.nl
Algemene zaken* Gezina Klunder gezina@bicycleband.nl
Jeugdbeleid   jeugdbeleid@bicycleband.nl 
     
Muzikale leiding Sietze Bandringa  
Slagwerkinstructeur Erik van der Ploeg Tevens tambour-maître
Tambour-maître Sander Snip  
Choreografie Diana Hofstra  


*NB. onder Algemene zaken wordt verstaan instrumenten, uniformen, fietsen en de vrachtwagen.